وبلاگ دورهمی

وبلاگ دورهمی

وبلاگ دورهمی

۱۵ مطلب در آبان ۱۳۹۳ ثبت شده است

hi.WELL COME TO MY BLOG IAM IS IRANI .IAM LOVE YOU IAM CANT SPEAK ENGLISH BUT  WELL COME TO YOU

IAM MOSLIM
۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آبان ۹۳ ، ۱۴:۳۸


۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آبان ۹۳ ، ۱۴:۳۲


۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آبان ۹۳ ، ۱۴:۳۱

۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ آبان ۹۳ ، ۱۳:۴۴

۱ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ آبان ۹۳ ، ۱۳:۰۲
روزنامه هلندی دی تلگراف دیروز جمعه در گزارشی مدعی شد که ارتش اسرائیل قصد داشته دبیرکل حزب ا... لبنان را در روز عاشورا ترور کند ولی این طرح با فن آوری های پیشرفته در اختیار نیروهای حزب ا...، عقیم مانده است.

روزنامه هلندی دی تلگراف می گوید که ارتش اسرائیل قصد داشته دبیرکل حزب ا... لبنان را در روز عاشورا ترور کند ولی این طرح با فناوری های پیشرفته در اختیار نیروهای حزب ا...، عقیم مانده است.

به گزارش فارس، روزنامه هلندی دی تلگراف دیروز جمعه در گزارشی مدعی شد که ارتش اسرائیل قصد داشته دبیرکل حزب ا... لبنان را در روز عاشورا ترور کند ولی این طرح با فن آوری های پیشرفته در اختیار نیروهای حزب ا...، عقیم مانده است.

بر اساس این گزارش، یک مسئول اروپایی که در سفارتخانه کشور متبوعش در سرزمین های اشغالی مشغول به کار است ضمن اعلام این خبر گفته که صهیونیست ها قصد داشته اند سید حسن نصرا... را به هنگام حضور در میان اجتماع عزاداران حضرت سید الشهداء در روز عاشورا به وسیله هواپیمای بدون سرنشین ترور کنند.

سیدحسن نصرا... دبیرکل حزب ا... لبنان که از اهداف اعلام شده واحد ترور موساد (یگان خنجر) است، معمولاً مواضع خود را با استفاده از ویدئو کنفرانس به اطلاع مردم می رساند ولی طبق یک رسم چندین ساله، در دهمین روز از ماه محرم و همزمان با سالروز شهادت امام سوم شیعیان، در میان اجتماع عزاداران در یکی از مناطق نامشخص بیروت حاضر می شود؛ برخی منابع مدعی اند که یگان حفاظتی نصرا...، طول زمان حضور وی در میان مردم را چند دقیقه کمتر از زمان لازم برای رسیدن یک جنگنده صهیونیست به آسمان جنوب بیروت تعیین می کنند.

بر اساس گزارش این نشریه هلندی، صهیونیست ها قصد داشته اند امسال دبیرکل حزب ا... را با استفاده از یک موشک هدایت شونده دقیق ولی کم قدرت ترور کنند تا قتل وی در رسانه ها بر اثر بمب گذاری و یا حمله یک عامل انتحاری جلوه کند و اسرائیل رسماً به دلیل قتل وی مسئول شناخته نشود.

سیدعباس موسوی دبیرکل پیشین حزب ا... در سال 1992 توسط یک هلیکوپتر توپدار آپاچی صهیونیست ها در حالی که به همراه همسر و فرزند خردسالش سوار بر خودروی شخصی خود بود، هدف قرار گرفت و به شهادت رسید.

بر اساس خبر «دی تلگراف» نیروهای حزب ا... به کلاه هایی مجهز شده اند که می توانند اطلاعات مربوط به پرنده های بدون سرنشین موجود در منطقه را به صورت همزمان از رادارهای روسی مستقر در ارتفاعات «جبل شیخ» دریافت کنند و همین امر به خنثی شدن توطئه ترور دبیرکل حزب ا... منجر شده است

۰ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۵ آبان ۹۳ ، ۱۲:۵۶


۰ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۴ آبان ۹۳ ، ۰۹:۲۶


۰ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۱ آبان ۹۳ ، ۱۸:۰۹


۰ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۱ آبان ۹۳ ، ۱۸:۰۷


۰ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۱ آبان ۹۳ ، ۱۸:۰۶

۰ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۹ آبان ۹۳ ، ۱۷:۰۵مقاومت کرد های کوبانی در کردستان پشت داعش را به لرزه در اورده است.‌‌‌

مه قاوه مه تی کورده کان له کوبانی خاکو دلی کوردستان قه تره خاکی خوم نادم به تو گه ر زور به نی من خراپ ترم له تو بژی کوردستان

۰ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۷ آبان ۹۳ ، ۱۳:۳۴


۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ آبان ۹۳ ، ۱۳:۳۲


۰ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۷ آبان ۹۳ ، ۱۳:۱۹

۰ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۷ آبان ۹۳ ، ۱۱:۴۹